444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

ÇOCUKLARIMIZIN GELECEĞİNİ ÖNEMSİYORUZ

18 Temmuz 2017
ÇOCUKLARIMIZIN GELECEĞİNİ ÖNEMSİYORUZ

Öğrencilerin yaz tatillerini değerlendirmesi ve faydalı aktiviteler yapması amacıyla Suluova Belediyemiz tarafından bu yıl 2. düzenlenen yaz spor okulu açıldı.

Şehir Stadyumunda gerçekleşen yaz spor okulu açılışını Belediye Başkanımız Fatih Üçok ve tanışma ziyareti için Suluova’ya gelen Bosna Hersek’in Başkenti Saraybosna Merkez Belediye Başkanı Nejat Aynacıc ile beraberindeki heyet gerçekleştirdi.

Yaz spor okulumuzda çocukların yeteneklerine göre eğitmenleri eşliğinde bir spor branşında kurs göreceklerini ve devamında ise Belediyespor Kulübü bünyesine seçilerek daha organize şekilde sportif faaliyetlerde bulunacaklarını aktaran Belediye Başkanımız Fatih Üçok, “Sosyal Belediyecilik anlayışımızın da bir gereği olarak daima çocuklarımız ve gençlerimiz için bir ve beraber olma, onları kötü alışkanlıklardan uzak tutarak sosyalleşmelerine yönelik faaliyetlerimizi aralıksız olarak sürdürdük. Geçen yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz Yaz Spor Okulları ile yüzlerce gencimizle buluştuk. Ne mutlu ki; bu yıl da aynı duyarlılıkla yaklaşarak çocuklarını spor okullarına yönlendiren ve bu konuda son derece istekli olan 400 çocuk ve gencimizle açılışımızı gerçekleştirdik. Velilerimize duyarlılıkları nedeniyle teşekkür ediyorum. ”dedi.

Konuşmaların ardından Başkanımız Fatih Üçok, Saraybosna Merkez Belediye Başkanı Nejat Aynacıc’a Kulüp formasını hediye etti. Daha sonra ise Başkan Fatih Üçok ile Başkan Nejat Aynacıc, yaz spor okuluna katılan tüm sporculara spor malzemesi dağıtarak çalışmalarında başarılar dilediler.

Yoğun ilgi gören ve 7 Branşta 400 kadar sporcunun yer aldığı Yaz Spor Okulu Açılışına, Belediye Başkan Yardımcısı İzzet Balcı, Belediye Muhtarlık Birim Müdürü Nurettin Yanılma, Belediyespor Kulüp Başkanı Mustafa Çolak ile kulüp yetkilileri, Yaz Spor Okulu Komite Başkanı Mahmut Aslan ile komite üyeleri, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Abdulkadir Saraç, antrenörler, sporcular ile aileleri katıldı.