444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

ÇOCUKLARIMIZA HAYVAN SEVGİSİNİ AŞILIYORUZ

28 Şubat 2022
ÇOCUKLARIMIZA HAYVAN SEVGİSİNİ AŞILIYORUZ

Belediyemiz 28 Şubat – 2 Mart 2022 tarihleri arasında tüm ilkokul öğrencilerimize yönelik ücretsiz tiyatro etkinliği gerçekleştiriyor.

Çocukları hem eğlendiren hem de çevre ve hayvan sevgisi konusunda farkındalık oluşturan “Sokak Dostları Müzikali” isimli çocuk oyunu, Kültür Merkezini dolduran çocuklar tarafından büyük bir ilgi ve beğeniyle izlendi.

Belediye Başkanımız Fatih Üçok ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Davu 28 Şubat Pazartesi günü sahnelenen ilk seansa katılarak öğrencilerin sevinç ve heyecanına ortak oldular.

Konuşmasında minik öğrencilerimizin gözlerindeki heyecanı, yüzlerindeki mutluluğu görmekten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanımız Fatih Üçok, 28 Şubat-2 Mart tarihleri arasında 3 gün boyunca toplam 9 seansla tüm ilkokul öğrencilerini tiyatro ile buluşturacaklarını söyledi.

Zorlu salgın sürecinin en çokta çocuklarımızı etkilediğine vurgu yapan Belediye Başkanımız Fatih Üçok, çocuklarımızın akademik başarılarının yanında kültürel, sanatsal ve sosyal etkinlikler içerisinde yer almalarını da önemsediklerine değinerek onların hayata en iyi ve en donanımlı şekilde hazırlanmaları için belediye olarak bütün imkanları kullanmaya çalıştıklarını belirtti.

Uzaktan eğitim sürecinde öğrencilerimizin tiyatro ve sinema gibi aktivitelerden çok fazla ayrı kaldıklarını ifade eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Davu, toplam 2491 öğrencimizi bu güzel ve keyifli tiyatro ile mutlu eden Belediye Başkanımız Fatih Üçok’a teşekkürlerini ileterek, öğrencilerimize iyi eğlenceler dileklerinde bulundu.