444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

ÇOCUKLARIMIZ UMUT KAYNAĞIMIZ

ÇOCUKLARIMIZ UMUT KAYNAĞIMIZ

Türkiye’ye örnek olacak çalışmalara imza atan Belediyemize ait Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi Şehit Recep İnce Ortaokulu öğrenci ve öğretmenlerini ağırladı.

Türkiye’ye örnek olacak çalışmalara imza atan Belediyemize ait Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi Şehit Recep İnce Ortaokulu öğrenci ve öğretmenlerini ağırladı. Barınakta öğrenci ve öğretmenlere eşlik eden Belediye Başkanımız Fatih Üçok, sokak hayvanlarına yönelik faaliyetlerle ilgili öğrencilere bilgiler verdi.

‘Çocuklarımızın duyarlılığı bizleri umutlandırıyor’

Sokak hayvanlarının bakıma muhtaç olduğunu ve insanların ilgisine ve sevgisine ihtiyacı olduğunu belirten Belediye Başkanımız Fatih Üçok; “Bölgemizin en büyük ve en modern Hayvan Rehabilitasyon Merkezi hayvansever hemşehrilerimizin ve özellikle öğrencilerimizin ziyaretçi akınına uğraması bizleri çok mutlu ediyor. Bugün de Şehit Recep İnce Ortaokulu öğrenci ve öğretmenlerimizi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezimiz de misafir ettik. Geleceğimizin teminatı çocuklarımıza hem barınağımızı gezdirdik, hem de hayvan bakımı ve hayvan sahiplenme ile ilgili bilgiler verdik. Çocuklarımızdaki hayvan sevgisi ve duyarlılığı bizleri sevindirmekle birlikte ilerisi için umutlandırıyor”.” Dedi.

Ziyarette öğrencilerin yoğun ilgisi ile karşılaşan Belediye Başkanımız Fatih Üçok, öğrencilerle bol bol hatıra fotoğrafı çekinerek hediye takdim etti.