444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

ÇANAKKALE 1915 SULUOVA’DA

05 Haziran 2017
ÇANAKKALE 1915 SULUOVA’DA

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Salonunda düzenlenen Çanakkale 1915 Savaş Malzemeleri Müzesi’nin açılışına katıldı.

Belediye Başkanımız Fatih Üçok,  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Adnan Menderes Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Salonunda düzenlenen Çanakkale 1915 Savaş Malzemeleri Müzesi’nin açılışına katıldı. Programda Belediye Başkanımız Fatih Üçok’a Milli Eğitim Müdürü Ahmet Davu, Okul Müdürleri, Öğretmenler ve Öğrenciler eşlik etti.

Müzeyi gezerek müzede bulunan savaş malzemeleri hakkında bilgiler alan Başkanımız Fatih Üçok, “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramının 98. Yıldönümü etkinlikleri kapsamında Mahalle ve Köy muhtarlarımızdan oluşan 45 kişilik kafilemiz için Bursa ve Çanakkale gezisi düzenledik. Çanakkale gezisine gidemeyen, oraları görme, anlama ve yorumlama fırsatı bulamayan çocuklarımız, öğrencilerimiz ve hemşehrilerimizi Çanakkale Savaş Malzemeleri Müzesine davet ediyorum. İnşallah müzemizden güzel bir şekilde yararlanılır. İlçemize hayırlı olmasını diliyorum.” Dedi.

Çanakkale 1915 Savaş Malzemeleri Müzesi 5-6-7-8- Haziran tarihine kadar, 09.00-16.00 saatleri arasında ücretsiz olarak sergilenecektir.