444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

CAN DOSTLARIMIZIN YANINDAYIZ

26 Ağustos 2019
CAN DOSTLARIMIZIN YANINDAYIZ

Belediyemize ait Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi hasta haldeki sokak hayvanlarının imdadına koşmaya devam ediyor.

Belediyemize ait Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi ekiplerimiz tarafından muayenesi yapılan köpek, ”Gençlik Hastalığı” şüphesiyle Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Veteriner Fakültesi Hayvan Hastanesi bölümüne sevk edilerek. Yapılan tetkikler neticesinde “Gençlik Hastalığı” teşhisi konularak tedavisi başlatılan köpek, daha sonra tedavisinin devamı için tekrar Belediyemiz Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezine getirildi. Bu kapsamda yapılan tetkikler neticesinde ‘’Gençlik Hastalığı” teşhisiyle tedavi ve bakım altına alındı.Ekiplerimiz sokak kopeğini 3 günlük müşahede altına alarak gerekli tedavi ve bakımını gerçekleştirerek, tedavi neticesinde daha önce su ve gıda almayan köpek besleyerek iyileşmesi sağlandı.

Tedavi gören hasta köpek hakkında bilgi edinen ve yetkililere ulaşan hayvan sever Ahmet Demirci, Ankara’dan özel aracı ile gelerek Belediyemiz Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezimizi ziyaret ederek hasta köpeği sahiplenip bakımını üstlendi.

Suluova Belediyesi Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezinin oldukça modern ve donanımlı olduğunu belirterek Belediye Başkanımız Fatih Üçok ve yetkililere de teşekkür etti.