444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

BU BAŞARI HEPİMİZİN

30 Aralık 2018
BU BAŞARI HEPİMİZİN

Belediye Başkanımız Fatih Üçok aldığı ödüllere bir yenisini daha ekledi.Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Kent Başkan Dergisi tarafından Türkiye Genelinde yapılan ankette Karadeniz Bölgesi İlçe Kategorisinde en yüksek oyu alarak ’2018 Yılının en başarılı Belediye Başkanı’ seçildi.

Kent Başkan Dergisi tarafından Türkiye Genelinde yapılan ankette Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Karadeniz Bölgesi İlçe Kategorisinde en yüksek oyu alarak ’2018 Yılının en başarılı Belediye Başkanı’ seçildi. Kent & Başkan adlı Türkiye geneli yayın yapan aylık belediye haber dergisinin düzenlediği, Karadeniz bölgesindeki ilçe belediyeleri kategorisinde yapılan online anketlerde ismi en çok oy alan belediye başkanları içinde Belediye Başkanımız Fatih Üçok bu önemli ödülün sahibi oldu.

Aldığı ödülleri son derece önemsediğini ve Suluova’mızın isminin bu ödüllerde geçmesinden mutluluk duyduğunu ifade eden Belediye Başkanımız Fatih Üçok; “Türkiye’nin dört bir yanından yerel yöneticilerin katıldığı bu platformlarda ilçemizi temsilen bulunmaktan gurur duyuyorum. Bu başarıda emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarıma, desteklerini bizden esirgemeyen ve bizlere her zaman güç veren tüm Hemşehrilerime teşekkür ediyorum.” Dedi.