444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

BİZ KOCAMAN BİR AİLEYİZ

01 Mayıs 2017
BİZ KOCAMAN BİR AİLEYİZ

Belediye Başkanımız Fatih ÜÇOK, 1 Mayıs İşçi Bayramı dolayısıyla Belediyemize ait Yedikır Sosyal Dinlenme Tesislerinde Personelimizle bir araya geldi.

Başkanımız Fatih ÜÇOK işçilerle birlikte yemek yeyip, halay çekti. Suluova’da gerçekleştirdiği projeler ile hemşehrilerinin takdirini aldıklarını anlatan Başkanımız, asıl teşekkürü belediye işçilerinin hak ettiğine vurgu yaptı.

Yedikır Sosyal Tesislerinde düzenlenen yemek programına Belediye Başkanımız Fatih ÜÇOK’un yanısıra Başkan Yardımcılarımız, İzzet Balcı, Adem Cılız, Mahmut Aslan, Belediye Meclis Üyelerimiz, Ak Parti İlçe Başkanı Muhammed Biçer ve Belediye personeli ile aileleri katıldı.

Suluova Belediyesi olarak kocaman bir aile olduklarını ifade eden Belediye Başkanımız Fatih ÜÇOK, “Emeğin bedeli olmaz. Sizler bizim için çok değerlisiniz. Sizlerin başarısı belediyemizin başarısıdır. Sizlerin çalışmalarıyla belediyemiz her geçen gün daha güzel hizmetlere imza atacaktır. Yürüttüğümüz tüm çalışmaları hemşehrilerimizin istekleri doğrultusunda ve şehrimizin geleceği için yapıyoruz. En yüce değer olan emeğin, alın terinin, üreterek çalışmanın gücünün kutlandığı bu günde tüm çalışanlarımızın 1 Mayıs İşçi Bayramını kutluyorum” dedi.