444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

BİR PROJEMİZ DAHA HAYAT BULUYOR

04 Ocak 2017
BİR PROJEMİZ DAHA HAYAT BULUYOR

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, seçim beyannamesi’nde sözünü verdiği, kazı ve hafriyat çalışmaları başlayan Kültür Merkezi inşaatını yerinde inceledi.

Daha Modern Suluova için projeleri bir bir hayata geçiren Belediye Başkanımız Fatih Üçok, kazı ve hafriyat çalışmaları başlayan Kültür Merkezi inşaatını yerinde inceleyerek, yetkililerden bilgi aldı. Başkanımız Fatih Üçok’a, Başkan Yardımcılarımız Adem Cılız, Mahmut Aslan, Meclis Üyelerimiz Mustafa Temel ve Muhammet Biçer eşlik etti.

İlçemizin Sosyal ve Kültürel etkinliklerle anılacağını ifade eden Belediye Başkanımız Fatih Üçok;”Seçim vaatlerimiz arasında yer alan bir projemizi daha hayata geçiriyoruz. Suluova Fen Lisesi karşısında bulunan 3000 m2’lik arsaya 4 kat yüksekliğinde kuracağımız Kültür Merkezimizin kazı ve hafriyat çalışmalarına başladık. Kültür Merkezimizin içerisinde; oturma mekânı, açık sergi alanları, meslek edindirme kursları, konferans salonu, kafeterya, mutfak vb. alanlar yer alacak. Günlerimizin kültürle dolayacağı Kültür Merkezimizin ilçemize hayırlı olmasını diliyorum.”dedi.