444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

BİR GÜN DEĞİL HER GÜN ÖVGÜYÜ HAK EDİYORLAR

14 Mart 2021
BİR GÜN DEĞİL HER GÜN ÖVGÜYÜ HAK EDİYORLAR

Belediye Başkanımız Fatih Üçok 14 Mart Tıp Bayramı dolayısı ile ilçede görev yapan sağlık çalışanlarına ziyaret gerçekleştirdi. 

Suluova Hastanesi’ni ziyaret eden Başkanımız Fatih Üçok, hastanenin başhekimi  Op. Dr.Volkan Taşova’nın yanı sıra; hastane hekimleri ve sağlık çalışanları ile bir araya geldi, 14 Mart Tıp Bayramlarını kutladı. Daha sonra başhekimlik makamında sağlık çalışanları ile bir görüşme gerçekleştiren Başkanımız Fatih Üçok, özellikle pandemi sürecinde sağlık çalışanlarının değerlerinin bir kez daha anlaşıldığını, ülke olarak kendilerine çok şey borçlu olduklarını söyledi.

Açıklamalarının devamında ise sağlıkçıların bir gün değil her gün övgüye değer olduğunu kaydeden Başkanımız Fatih Üçok, “Bir nefes sıhhat için fedakarca çalışan sağlık personelimizi ziyaret ettik. Tüm sağlık emekçileri için özel olarak yaptırdığımız hediyeleri sahiplerine ulaştırmak üzere Başhekimimize teslim ettik. Emekleri ve gayretleri için hemşehrilerimiz adına her birine ayrı ayı teşekkür ediyorum. Salgınla mücadelede en ön saflarda savaşan tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyorum.” ifadelerini kullandı.