444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

BİR GÜN DEĞİL HER GÜN KUTLU OLSUN

09 Mart 2022
BİR GÜN DEĞİL HER GÜN KUTLU OLSUN

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Huzurevi sakinleri ve çalışanları ile ilçe genelinde çalışan kadınları ziyaret ederek günlerini kutladı.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü ülkemiz genelinde çeşitli etkinlik ve programlarla kutlanırken Belediye Başkanımız Fatih Üçok, huzurevindeki kıymetli büyüklerimizi ziyaret etti. Başkanımız Fatih Üçok daha sonra salı pazarı ile İlçemiz ekonomisine ve istihdamına katkı sağlayan kadın esnaflarımızı ziyaret etti. 8 Mart Dünya Kadınlar Günlerini kutlayan Belediye Başkanımız Fatih Üçok, hediyelerini takdim edip, bereketli kazançlar diledi.

Ziyaretlerin ardından açıklamalarda bulunan Belediye Başkanımız Fatih Üçok ” Bugün Dünya Kadınlar Günü bizde Suluova Belediyesi olarak hayatımıza emekleriyle anlam katan kadınlarımızı bu özel günlerinde unutmadığımızı göstermek adına ziyaret ettik, hediyelerini takdim ederek bu anlamlı günlerini kutladık. Bu vesile ile başta şehit ve gazilerimizin anne ve eşleri olmak üzere sevgi dolu yürekleri ve fedakârlıklarıyla dünyamızı güzelleştiren, insanlığın umudunu yeşerten annelerimiz, kardeşlerimiz, eşlerimiz, kıymetli varlıklarımız kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum. “dedi.