444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

BERENE 23 NİSAN SÜRPRİZİ

26 Nisan 2020
BERENE 23 NİSAN SÜRPRİZİ

Belediye Başkanımız Fatih Üçok 7 yaşındaki Beren Nadire Şahin’e 23 Nisan dolayısıyla sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.

7 yaşındaki Beren Nadire Şahin sosyal medyadan “ o kadar çocuk arasından Belediye Başkanımız beni ziyaret eder mi? ” diyerek çağrıda bulunmasının ardından videoyu izleyen Belediye Başkanımız Fatih Üçok minik Beren’e sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.

Belediye Başkanımız Fatih Üçok’u kapıda gören minik beren şaşkınlığını dile getirerek Başkanımıza bu güzel ziyareti çok teşekkür ediyorum. Bizlere parkları yolları ve bir çok projeleri suluovamıza yapanın ve aynı zamanda annemin öğretmeni olan Başkanımızla tanışmayı çok istiyordum. Sürpriz ziyareti ve hediyeleri için kendisine çok teşekkür ediyorum.” Dedi.

Sosyal medyadan Beren Nadire Şahin’in videosunu izleyerek bu çağrıya sessiz kalmayan Belediye Başkanımız Fatih Üçok “ Bizler her yıl olduğu gibi 23 Nisanı bu yılda coşkuyla kutlamak istiyorduk fakat içinde bulunduğumuz ve ülkemizi etkisi altına alan salgın dolayısıyla ertelemek zorunda kaldık. İnşallah bu süreç sona erdiğinde çocuklarımıza tiyatro günleri ve uçurtma şenliği düzenleyeceğiz. Çocuklarımızın kurallara uyarak evlerinde geçirdiği bu sürecin elbette bir ödülü olacaktır. Bugünde 7 yaşındaki Beren Nadire Şahin kızımız sosyal medyadan “ o kadar çocuk arasından Belediye Başkanımız beni ziyaret eder mi? ” dedi. Bizde sürpriz bir ziyaret gerçekleştirerek 23 Nisan sevincine ortak olduk. Tüm çocuklarımızın 23 nisan çocuk bayramını en içten dileklerimle kutluyor, sağlıklı bir ömür diliyorum.” İfadelerini kullandı.

Ziyaret, Belediye Başkanımız Fatih Üçok’un minik Beren’e hediyeler vermesi ve hatıra fotoğraflarının çekilmesiyle son buldu.