444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

BELEDİYEMİZDEN YENİ İŞYERLERİ

21 Haziran 2023
BELEDİYEMİZDEN YENİ İŞYERLERİ

Belediyemiz, yapımı devam eden Yeni Şeker Cami çevresinde ilçemize yeni iş yerleri kazandırmak için düğmeye bastı.

Yapımı başlayan yeni iş yerlerinde incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında bilgiler alan Belediye Başkanımız Fatih Üçok, yürüttükleri sayısız projeler ve hayata geçirdikleri yatırımlar sayesinde ilçemizin hızla gelişmekte ve de kalkınmakta olduğuna dikkat çekti, değişim ve dönüşümünü hızlandırmak için şehrimize yeni hizmetler kazandırmaya da durmaksızın devam edeceklerini söyledi.

Şehrimizin yeni siluetleri olan şehir meydanı ile 3.500 kapasitesiyle bölgenin en büyük camisinin çevresinde yapılmakta olan yeni işyerleri ile birlikte bu alanda İlçemize yeni bir yaşam alanı kazandırdıklarının altını çizen Belediye Başkanımız Fatih Üçok, “Suluova’mızın gelişmesine ve dönüşmesine öncülük etmeye, bu yönde proje üreterek hayata geçirmeye devam ediyoruz. Yeni Şeker Camii yanında oluşturacağımız iş yerleri için çalışmaya başladık. Hayırlı olsun.” dedi.

Yıllardır ilçemizin ihtiyacı olan ve aynı zamanda da şehrimizin yeni yaşam alanı konumundaki şehir meydanı ile hemen yanında yapımı süren yeni şeker cami bölgesinde yapılmakta olan yeni iş yerleri ilçemiz ticaretine hem hareketlilik kazandıracak hem de ilçemiz ekonomisi ile istihdamına önemli katkılar sağlayacak.