444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

BELEDİYEMİZDEN SEL BÖLGESİNE DESTEK

13 Ağustos 2021
BELEDİYEMİZDEN SEL BÖLGESİNE DESTEK

Belediye Başkanımız Fatih Üçok Yaşanan sel felaketi sonrası Kastamonu’nun Bozkurt ilçesine takviye araç ve ekip desteği gönderdi.

Karadeniz Bölgesi’nde etkili olan sağanak yağış sonrası Kastamonu’nun Bozkurt ilçesinde meydana gelen sel felaketi sonrası Belediye Başkanımız Fatih Üçok, yardım çalışmalarına katılmak üzere bölgeye araç ve ekip desteği gönderdi.

“Yaralarımızı Hep Birlikte Saracağız”

Yaşanan sel felaketinden dolayı büyük üzüntü duyduğunu belirten Belediye Başkanımız Fatih Üçok; “Batı Karadeniz’de etkili olan şiddetli yağış sonucu maalesef büyük bir sel felaketi yaşandı. Kastamonu, Sinop, Bartın ve Karabük bu felaketten en fazla etkilenen şehirlerimiz. Rabbim oradaki tüm vatandaşlarımıza güç versin, bu afeti en kısa sürede atlatmayı nasip etsin. Bizler de bu afet zamanında oradaki vatandaşlarımıza destek olmayı görev kabul ettik. Yaşanan büyük Sel felaketinde yardım çalışmalarına katılmak üzere Belediyemize ait Kamyonumuzu ve Personelimizi dün gece Kastamonu’nun Bozkurt ilçesine gönderdik. Böyle felaketlere karşı ülkece, tek vücut olarak, birlik beraberlik içinde hareket etmek zorundayız. Yaralarımızı hep birlikte saracağız. Allah ülkemizi böyle felaketlerden korusun, selden etkilenen vatandaşlarımızın yâr ve yardımcısı olsun. Sel felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyorum.” dedi.