444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

BELEDİYEMİZDEN CEMEVİNE DESTEK

07 Şubat 2022
BELEDİYEMİZDEN CEMEVİNE DESTEK

Hizmet odaklı çalışmalarını sürdüren Belediyemiz, Alevi Kültür Vakfı Suluova Şubesine (Cemevi) cenaze malzemesi desteğinde bulundu.

Belediyemiz, Sosyal belediyeciliğe örnek olacak birçok projeyi hayata geçirmekle kalmıyor aynı zamanda kurumların ve hemşehrilerimizin de ihtiyaçlarına anında yanıt veriyor.

Belediye Başkanı Fatih Üçok, yürüttükleri alt ve üst yapı hizmetlerinin yanı sıra ilçe genelinde yaşayan tüm kurum ve hemşehrilerimizin de ihtiyaçlarına karşı duyarlı olduklarını ve tedariki konusunda ise her fırsatta yardım eli uzattıklarını ve bu kapsamda her yıl yapılan cenaze malzemesi desteğini bu yılda Alevi Kültür Vakfı Suluova Şube Başkan Yardımcısı Salih Arslan’a teslim ettiklerini söyledi.

Yapılan hizmetlerden duyduğu memnuniyeti aktaran Alevi Kültür Vakfı Suluova Şube Başkan Yardımcısı Salih Arslan; Alevi Kültür Vakfı Suluova Şubesi olarak Belediye Başkanımız Fatih Üçok’tan cenaze malzemesi talebimiz olmuştu. Her yıl olduğu gibi bu yılda malzemelerimizi zabıta müdürlüğümüz teslim etti. Belediye Başkanımız Fatih Üçok’a teşekkür ediyor, hizmetlerinin devamını diliyorum.” Dedi.