444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

BELEDİYEMİZDE BAYRAMLAŞMA

04 Temmuz 2023
BELEDİYEMİZDE BAYRAMLAŞMA

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Kurban Bayramı sonrası ilk mesai gününde Belediyemizin tüm birimlerinde görev yapan çalışma arkadaşlarımız ile bayramlaştı.

Belediye’mizin geleneksel bayramlaşma programında Belediye Başkanımız Fatih Üçok çalışma arkadaşlarımız ile bir araya geldi. Bayramlaşma programına ilk olarak Temizlik ve Fen İşleri personeliyle başlayan Belediye Başkanımız Fatih Üçok; “Hep birlikte yoğun bir tempoyla güzel çalışmalar yapmaya devam ediyoruz. İlçemizin  çehresini değiştirecek çalışmalar birlikte emek ve mesai harcıyoruz. Birlikte Daha Yaşanılabilir Suluova için gayretle çalıştığımız, her biri alanında örnek yatırım ve hizmetlerimizi omuz omuza sahaya yansıttığımız mesai arkadaşlarım çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Sizlerin ve ailelerinizin bayramını tebrik ediyorum.” dedi.

Bayramlaşma programına Belediye Hizmet Binasındaki çalışma arkadaşlarımız ile devam eden Belediye Başkanımız Fatih Üçok’a, Başkan Yardımcılarımız ve Birim Müdürlerimiz de eşlik etti. Bayramlaşmada; Büyük bir özveri ile görev yapan çalışma arkadaşlarımın bayramını kutluyor, sağlık, afiyet içerisinde nice bayramlara erişmelerini temenni ediyorum.” İfadelerini kullanan Belediye Başkanımız Fatih Üçok uzun uzun sohbet etti.