444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

BELEDİYE BAŞKANIMIZ FATİH ÜÇOK YENİ YIL DOLAYISIYLA BİR MESAJ YAYINLADI

31 Aralık 2022
BELEDİYE BAŞKANIMIZ FATİH ÜÇOK YENİ YIL DOLAYISIYLA BİR MESAJ YAYINLADI

BAŞKANIMIZ FATİH ÜÇOK; ‘’2023 YILINDA DA ŞEHRİMİZ İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ’’

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, yeni yıl münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Başkanımız mesajında “Hizmetlerle dolu 2022 yılını geride bırakıyor, 2023 yılında hizmet çıtamızı daha da yükselterek şehrimize vizyon katacak yeni projelerle durmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Başkanımız Fatih Üçok mesajının devamında şu ifadeleri kullandı; “Hizmet dolu geçirdiğimiz İlçemiz adına güzel gelişmelerin yaşandığı önemli yatırımların gerçekleştiği 2022 yılını geride bırakıyoruz.

Yaptığımız her işte olduğu gibi, geride kalan bir yılın da muhasebesini yaparken, 2023 yılının en iyi şekilde geçmesi için zamanımızı, enerjimizi ve potansiyelimizi en verimli şekilde değerlendirmeyi sürdüreceğiz. Hemşehrilerimizin bize verdiği emaneti her şeyden üstün bilerek hizmet kalitemizi daha da artırıp, yeni yılda da aynı bilinçle hareket ederek, siz değerli hemşerilerimiz için yeni yeni projeleri kazandırmanın uğraşı ve gayreti içerisinde olacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle, 2023 yılının Ülkemize, Milletimize ve tüm insanlığa huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini temenni eder, Tüm Suluova’lı hemşerilerimizin yeni yılını kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.” dedi.