444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

BELEDİYE AİLESİ İFTARDA BULUŞTU

02 Nisan 2023
BELEDİYE AİLESİ İFTARDA BULUŞTU

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, geleneksel olarak düzenlediğimiz iftar programımızda çalışma arkadaşlarımız ve aileleriyle bir araya geldi.

Deprem dolayısıyla hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar ve milletimize de geçmiş olsun dileklerini sunan Belediye Başkanımız Fatih Üçok, konuşmasında şunları kaydetti:

“Göreve geldiğimiz günden beri her yıl geleneksel olarak belediye ailesi olarak çalışanlarımız ve aileleri ile birlikte iftar sofralarında buluşuyoruz, iftar yemeğinde bir ve beraber olmaktan mutluluk duyuyorum. Ramazan ayının manevi iklimini güzel bir şehirde birlikte yaşıyoruz. Ramazan bereketiyle geldi. Ramazan ayı birlik, beraberlik ve paylaşma duygusunu tüm ilçemize ve ülkemize yaydı. İnşallah bu güzellik ve bereket ramazan boyunca ve diğer aylarda da devam eder. Çalışma arkadaşlarımızla birlikte el ele, gönül günüle yaşadığınız şehri daha yaşanabilir, güzel bir marka kent olması için geliştirmeye ve dönüştürmeye çalışıyoruz. Bunda emeği ve katkısı olan tüm belediye ailemizin mensuplarına teşekkür ediyorum. Suluova’mızda büyük bir değişime imza attınız ve atmaya da devam ediyorsunuz. İnşallah birlikte çok daha etkili ve verimli güzel işler yapacağımıza inanıyorum.” dedi.

Bugün aynı zamanda 31 Mart 2019 tarihinde yapılan mahalli seçimlerin yıl dönümü olduğunu ve o tarihte görevinin ikinci dönemine başladığını hatırlatan Başkanımız Fatih Üçok, “bugün 2. Dönemimin 4’ncü yılını tamamlamış oluyoruz. 2014 Yılında başlayan daha önceki görev süremizi de sayarsak toplamda 9 yıllık görev süresini geride bırakıyoruz. Bu vesile ile heyecanınıza ve şehrimize kattığınız emekleriniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Cenabı Allah gücünüze güç katsın, işlerinizi kolaylaştırsın, ailenize ve size mutluluk, bereket ve huzur nasip etsin. Oruçlarınızı ve ibadetlerinizi Allah kabul etsin. Ramazan ayımız mübarek olsun. Bin aydan daha hayırlı olan Kadir gecemizi ve ramazan bayramımızı da şimdiden tebrik ediyorum.” İfadelerini kullandı.

Belediyemiz tarafından geleneksel olarak düzenlenen iftar programına, İlçe Kaymakamımız Şafak Gürçam, başkan yardımcılarımız, meclis üyelerimiz, birim müdürleri ile çalışma arkadaşlarımız ve aileleri katıldı.