444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Başkan’ın Mesajı


Kıymetli SULUOVA ‘lı Hemşehrilerim ;

Suluova Belediye Başkanı olarak “ HALKA HİZMET, HAKKA HİZMET” düsturu ile bu kutsal yolculukta Rabbim nasip ederse sizlerle birlikte büyük başarılara imza atacağız.
Seçim çalışmalarında söz verdiğimiz projeleri hayata geçirmenin mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Çok kısa süre içerisinde şehrimizin ivedilik arz eden sorunlarına çözüm üretmeye başladık. Atatürk Bulvarımızın yarım kalan kaldırımlarını yeniledik. Minibüs duraklarımızı daha modern hale getirdik. Lise caddesi, Hastane caddesi ve oğulbağı caddesini Belediye olarak güzelleştirdik ve güzelleştirmeye devam ediyoruz. Mezarlık içerisindeki gasilhanemizi tamamladık ve defin hizmetlerini yerine getiriyoruz. Belediyemize yeni hizmet araçları kazandırdık, Yenidoğan parkımızı açtık, ramazan etkinlikleri ve sünnet şöleni organizasyonları tertip ettik.
“Suluova’da Yaşam Kalitesini Yükseltmek İlk Hedefimizdir.”

Kıymetli Suluovalılar;

Bölgenin lider şehri ünvanını İlçemize kazandırmak için var gücümüzle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Genç nüfusun istikbal kaygısından uzak olduğu ortamı oluşturmak ve bu stratejinin paralelinde göçü önlemek, yerel politikada seviyeyi olması gereken düzeye çekmek için vereceğimiz mücadelenin mutlaka semeresini alacağız.
Yaptığımız çalışmalar ve projelerimizi ulusal ve yerel basın yoluyla sizlerle paylaşıyoruz. Bizleri iyi takip edenler Belediye çalışmaları hakkında yeteri kadar bilgiye sahip oluyor. Sosyal medya ile ulaşamadığımız halkımıza SMS hizmetimizle bilgilendirme yapmaya çalışmaktayız. Sizlere Bilgi Evleri, Gençlik Merkezi, Kültür Merkezi, Kadın Kültür Sanat Merkezi, Kapalı Pazar Yeri, Kent Meydanı, Modern Parklar, Modern Otogar, Belediye Hizmet Binası, Kültür Merkezi ve Engelliler Sarayı gibi hizmetleri gerçekleştirmek için çalışmalar yapmaktayız. Bu büyük projelerimizin oluşumu devam edecek. Fakir ve ihtiyaç sahiplerine yardım ve desteklerimiz devam etmektedir. Çocuklarımızı eğitim alanında desteklerken yaptığımız ödüllendirmelerle onları motive etmeye çalışıyoruz. Çünkü onlar bizim geleceğimiz…

Saygılarımla …