444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

BAŞKANIMIZDAN YENİ YIL MESAJI

31 Aralık 2020
BAŞKANIMIZDAN YENİ YIL MESAJI

Belediye Başkanımız Fatih Üçok yeni yıl dolayısıyla yayınladığı mesajında; 2020 yılını geride bırakıyor; yeni umutlarla, yeni heyecanlarla yeni bir yıla hazırlanıyoruz. Öncelikle 2021 Yılının Suluova’lı hemşerilerimize, milletimize ve tüm insanlığa sağlık, bereket ve huzur getirmesini temenni ediyorum. “dedi.

Geride bıraktığımız 2020 yılı dünya ve ülkemiz de Covid-19 salgını ile mücadele yılı olarak akıllarda kalacağını belirten Belediye Başkanımız Fatih Üçok , “Salgında ve yıl içerisinde yaşanan çığ, deprem gibi doğal afetlerde hayatlarını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Salgın sürecinde en büyük mücadeleyi veren bir çok fedakarlıklara imza atan sağlık çalışanlarımıza bir kez daha şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kulandı.

Başkanımız Fatih Üçok ,” Bu zorlu süreçte Suluova’lı hemşerilerimizi salgından korumak için üzerimize düşen tüm görevleri eksiksiz yerine getirme gayreti içinde olduk. Bunun dışında 2020 yılında pandeminin getirdiği tüm sosyal ve ekonomik aksaklıklara rağmen önemli çalışmalara imza attık, her daim vatandaşlarımızın hizmetinde olduk” diye konuştu.

2021 yılında da aynı kararlılık ve azim ile çalışmalarına devam edeceğini belirten Belediye Başkanımız Fatih Üçok, ” Bu vesileyle Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 2023 hedeflerimize ulaşma gayretiyle, felaketlerden uzak, umudun, sağlık ve bereketin bol olduğu, yeni yılın hayırlara vesile olmasını rabbimden niyaz ediyorum.” dedi.