444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

BAŞKANIMIZDAN KOZLU GIDA’YA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

BAŞKANIMIZDAN KOZLU GIDA’YA TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Belediye Başkanımız Fatih Üçok bölgemizin önde gelen firmalarından Kozlu Gıda A.Ş.’ye İlçemizde sağladıkları istihdam için teşekkür ziyaretinde bulunarak plaket takdim etti.
Belediye Başkan Yardımcılarımız İzzet Balcı ve Adem Cılız’ın da eşlik ettiği ziyarette Kozlu Gıda Onursal Başkanı Mustafa Kozlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Kozlu’ya Ülkemizin ve İlçemizin ekonomisine sağladıkları katkılardan dolayı teşekkür ederek, “İlçemizin önemli sanayicilerden Kozlu ailesine bölgemize yaptıkları yatırımlar için teşekkür ediyoruz. Yatırımlarına halen devam eden Kozlu A.Ş. Suluova’mızın ekonomisine ve istihdamına büyük katkı sağlıyorlar, ayrıca şehrin marka değerini de etkiliyorlar. Daha önce Amasya da olan fabrikayı ilçemize taşıdıkları ve yeni yatırımlar yaptıkları için ayrıca teşekkür ediyorum. İnşallah bu yatırımlarını daha da artırarak büyümeye devam ederler ve daha çok hemşehrimize ve ekonomimize katkı sağlarlar.” Şeklinde konuştu.

Kozlu A.Ş. nin Sadece Suluova’ya değil ilimizin ve bölgemizin tamamına ekonomik değer kattığını vurgulayan Belediye Başkanımız Fatih Üçok, “Bende bir Suluovalı bir çiftçi ailesinin çocuğu olarak Kozlu fabrikasının değerini ve önemini daha iyi biliyorum. Bölgemiz çiftçisi için çok önemli bir fabrika Kozlu A.Ş. Amasya çiftçisine hitap ediyorlar ve ürettikleri mamulleri bu fabrikada daha iyi değerlendirebiliyorlar. Ayrıca hayır işlerinde de çok duyarlılar.” İfadelerini kullandı.

Kozlu A.Ş. Onursal Başkanı Mustafa Kozlu ziyaret sonrası yaptığı açıklamada , “Başkanımızın yaptığı bu ziyaret bizi fazlası ile mutaassıs etti. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. Bu ziyaret aynı zamanda bizim çalışmalarımıza bir ivme kazandırması bakımından da önemli. Bu kadar güzel ve takdirli sözleri hak ettik mi bilmiyorum. Buna layık olmak istiyoruz. Branşımız Türkiye de çok büyük katma değer yaratan bir branş değil ama bu bölgeye yapılan ve yapılması gereken çok önemli ve büyük bir yatırımdır. Devletin yapması gereken bir yatırımı biz inisiyatif alarak yaptık. Bu bölgede ki çiftçi için önemli bir tesise sahibiz. Bunun bilincindeyiz ve bu bize ayrı bir mes’uliyet veriyor. Bu noktada daha titiz çalışmalarımıza devam ediyoruz.” Dedi.

Ziyaret Belediye Başkanımızın Onursal Başkan Mustafa Kozlu’ya teşekkür plaketi takdim etmesi ile son buldu.