444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

BAŞKANIMIZ; “ UNUTMADIK VE UNUTTURMADIK!..

17 Temmuz 2017
BAŞKANIMIZ; “ UNUTMADIK VE UNUTTURMADIK!..

Suluova’da 15 Temmuz darbe kalkışmasının yıl dönümünde başlanan demokrasi nöbeti sona erdi.

Demokrasi Meydanında gerçekleşen demokrasi nöbetinin son günü Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı. Ardından sinevizyon gösterisi ve Şehzadeler Kur’an Kursu öğrencileri ilahi grubu sahne aldı.

İki gün boyunca alanı dolduran vatandaşlara ve etkinliklerin düzenlenmesinde katkıları olan İlçe Kaymakamlığı, İlçe Müftülüğü, Ticaret Sanayi Odası ile destek ve katkıları olan herkese teşekkür eden Fatih Üçok; “   Sizlerle yapımı başlayan demokrasi meydanından bir demokrasi nöbeti tuttuk ve 15 Temmuz kahramanlık destanını buradan tüm dünyaya haykırarak ‘unutmadık ve unutturmadık” dedik. Gerek 15 Temmuz 2016 tarihinde ki hain darbe girişimi gününde ve gerekse de yıldönümünde vatana ve demokrasiye sahip çıkarak üzerine düşen görevi fazlası ile yerine getiren tüm Türk halkına ve Suluova halkına teşekkür ediyor şehitlerimize ve gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Binlerce kişinin katıldığı Suluova’da ki demokrasi nöbeti etkinlikleri İlçe Müftüsü Hüseyin Okuş’un yaptırdığı duaların ardından saat 24.00 itibari ile sona erdi.

Belediyemiz tarafından vatandaşlara bayrak, şapka, tişört, simit, çay vs. ikramlarının yapıldığı demokrasi nöbetlerine Kaymakam Dr. Vural Karagül, Emniyet Müdürü Murat Oflaz, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Cenk Alper Göksu, İlçe Müftüsü Hüseyin Okuş TSO Başkanı Turgut Aksu, AK Parti İlçe Başkanı Muhammed Biçer, çeşitli kurum, kuruluş temsilcileri ile binlerce vatandaş katıldı.