444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

BAŞKANIMIZ FATİH ÜÇOK, GAZTECİLERLE BULUŞTU

12 Ocak 2022
BAŞKANIMIZ FATİH ÜÇOK, GAZTECİLERLE BULUŞTU

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Başkanımız Fatih Üçok, basın çalışanları onuruna düzenlediği yemek programında basın mensuplarıyla görüştü, onların bu anlamlı gününü kutladı.

Programda konuşan Başkanımız Fatih Üçok basın mensuplarının kamu yararını gözeterek basın etik ilkeleri istikametinde görevlerini yaparak vatandaşların doğru, güvenilir, tarafsız habere erişimi için gayret sarf ettiğini söyledi.

Gazetecilerin kendilerinin çalışma arkadaşı ve paydaşı olduğunu dile getiren Başkanımız Fatih Üçok, şöyle konuştu:

“Basın emekçileri; gece-gündüz, soğuk-sıcak demeden, mesai mefhumu gözetmeden, insanımızın bilgiye, habere anında ulaşması için insanüstü bir gayret göstermekte, toplumun gören gözü, işiten kulağı, kamu vicdanının sesi olarak görev yapmaktadır. Basın meslek ve etik ilkeleri çerçevesinde dünden bugüne çeşitlenen habere erişim kaynakları vasıtasıyla vatandaşlarımızın doğru, güvenilir ve tarafsız habere erişimini sağlamaktadır. Yaptığımız hizmet ve çalışmaların ilk ağızdan doğru anlatılması ve kamuoyuna ulaştırılması adına, toplumdaki birlik ve beraberliğin sağlanması adına sizlerin yaptığı hizmetler takdirde şayandır. Her türlü şartlarda bizlere yardımcı olan tüm gazeteci arkadaşlarımıza müteşekkirim. Sizlerle iftihar ediyor ve bir arada olmaktan da mutluluk duyuyorum.”

“2014 yılında zor bir göreve talip olup seçildiğimiz günden bugüne kadar şehircilik adına gecikmiş hizmetleri tespit edip planlayarak bir bir ilçemize kazandırmaya başladık.” diyen başkanımız Fatih Üçok, Vaat ettikleri 32 hizmetten büyük bölümünü Suluova’ya kazandırdıklarını, daha yaşanılabilir modern bir şehir ve nüfusu da artmış bir şehir inşa ettiklerini aktardı.

– Yıllık 100 milyon yatırım yapmış bir ilçe Belediyesiyiz

Belediye Başkanımız Fatih Üçok; Pandemiye rağmen yıllık 100 milyon yatırım yapan bir ilçe belediyesi konumundayız. Yaptığımız yatırım ve çalışmaların çoğunluğunu aldığımız hibelerle yaptık. İlk günden itibaren yatırım ve çalışmalarımızın kamuoyuna ulaşması adına basın mensuplarımızın yanı sıra sosyal medyayı da aktif kullanıyorum. Söz verdiğim yatırım, proje ve vaatlerinin tamamını yapan bir belediye başkanıyım. Halkımızda bunu biliyor ve takip ediyor. 2024 seçimlerine kadar tüm vaatlerimi ve sözümü yerine getireceğim inşallah. Yaptığımız görev zor bir görev ama şehrimize ve hemşerilerimize 2 dönem görev yapmanın şerefine ulaşmış olmaktan büyük onur duyuyorum. Aşk ile çalışan yorulmaz. Yeni ve modern bir şehir ortaya çıkması için gece gündüz çalışıyor ve gayret ediyoruz. 2024 seçimlerine kadar ilçemize hizmet etme heyecan ve arzumuz durmadan devam edecek inşallah.” diye konuştu.

Yemek programına Suluova Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Suluova Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Emre Gücek, İl, İlçe Basın çalışanları ile belediye basın çalışanları katıldı.

Açıklamalarının ardından sohbetlerde bulunup soruları cevaplandıran Başkanımız Fatih Üçok, basın mensuplarının günlerini kutlayarak çeşitli hediyeler verip emekleri ve katılımları için teşekkür etti.