444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

BARINAK’TA BÜYÜTME SÜRÜYOR

BARINAK’TA BÜYÜTME SÜRÜYOR

Belediyemize ait bölgenin en büyük ve en modern Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezinde büyütme çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Ekiplerimiz çevre duvarına 2 metrelik çit çekmek için bugün itibariyle çalışma başlattı.

Can dostlarımızın rehabilite edilip alındıkları doğal yaşam ortamlarına geri bırakılacağı zamana kadar çok daha ferah bir ortamda yaşamalarını sağlamak amacıyla Belediyemiz, Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezinde başlattığı büyütme çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Belediyemiz, sokak hayvanları için barınma ihtiyacının giderilmesinin yanı sıra tedavileri, ameliyatları, ihtiyaçları ve daha rahat bir ortamda yaşayabilmelerini için Kerimoğlu Köyü mevkiinde yaklaşık 5.000 m2 alanda bölgemizin en büyük ve en modern Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezini kurmuştu. Can dostlarımızın rehabilite edilip alındıkları doğal yaşam ortamlarına geri bırakılacağı zamana kadar çok daha ferah bir ortamda yaşamalarını sağlamak amacıyla 13.000 m2 alanı daha Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezine katarak büyütme çalışması başlattı. Çalışmalar kapsamında demir bağlama, kalıp ve betonlama çalışmalarını tamamlayan ekiplerimiz çevre duvarına 2 metrelik çit çekmek için bugün itibariyle çalışma başlattı.