444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

BAHAR TEMİZLİĞİ BAŞLADI

21 Şubat 2017
BAHAR TEMİZLİĞİ BAŞLADI

Belediyemiz her sene düzenli olarak gerçekleştirdiği bahar temizliğine bu yıl Yedi Kuğular Kuş Cenneti Sosyal Tesislerinden start verdi. Baharın tüm güzelliğini yaşadığımız bu günlerde, Belediyemiz sosyal alanların yanı sıra mahallelerin de geniş çaplı temizliğini yaparak Hemşehrilerimiz için hazır hale getirecek.

Kışın azda olsa yağan kar ve yağmur suyu nedeniyle mahallelerdeki cadde ve sokaklarda oluşan çamur ve çeşitli görüntü kirliliği oluşturan maddeleri tek tek temizlemeyi hedefleyen Belediyemiz bu vesile ile Bahar temizliğinin ilk startını Yedi Kuğular Kuş Cenneti Sosyal Tesislerinde başlattı. Yapılan çalışma ile sosyal alanların temizliğinin yanı sıra çok kısa süre içerisinde bütün mahallelerdeki cadde ve sokaklara girilerek bütün şehrin temizliği yapılacak.

Göreve geldiği günden bu yana İlçemizde büyük hizmetlere imza atan Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Kentsel dönüşüm projeleri ve sosyal projeler kadar İlçemizin temizliğinin de önemli olduğunu belirtti.

Başkanımız Fatih Üçok açıklamalarının devamında ise “Ekiplerimizin yaptığı çalışmaları Hemşehrilerimizin sağlığının korunması açısından oldukça önemli buluyorum. Ekiplerimiz yalnızca sokakları süpürmekle kalmıyor İlçemizin ana arterleri başta olmak üzere birçok cadde ve sokakta yıkama çalışması yapıyor. Bunların haricinde yine, kullanılan pazar yerleri ve çöp konteynırları da düzenli olarak hijyenik suyla yıkanıyor. Bu noktalarda yaptığımız çalışmalar hemşehrilerimizin sağlığına doğrudan katkısı olacak çalışmalardır. Suluova Belediyesi olarak bir yandan projelerimizi sürdürürken bir yandan da şehrimizi temiz tutmaya özen gösteriyoruz.”