444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

AŞI KAMPANYASINA TAM DESTEK

13 Ağustos 2021
AŞI KAMPANYASINA TAM DESTEK

Sağlık Bakanlığı tarafından #koronavirüse karşı başlatılan aşılama kampanyası kapsamında çalışma arkadaşlarımız İl Sağlık Müdürlüğü mobil ekiplerince Makine İkmal ve Bakım Kampüsünde kurulan aşı noktasında 2. doz aşılarını oldu.

Belediyemiz Makine İkmal ve Bakım Kampüsünde gerçekleştirilen uygulamada, kendilerine dağıtılan formları doldurarak sıraya giren personelimize 2. doz aşıları yapıldı.

Belediye Başkanımız Fatih Üçok; salgının bir an önce kontrol altına alınması ve normal yaşama dönüş için aşının çok önemli olduğunu vurgulayarak Belediye olarak aşı kampanyasına destek verdiklerini ifade etti.

Aşı olalım Sevdiklerimizi riske atmayalım, hep birlikte Koronavirüse karşı tedbirli olalım çağrısında bulunan Belediye Başkanımız Fatih Üçok; “ Çalışma arkadaşlarımız İl Sağlık Müdürlüğü mobil ekiplerince #Kovid-19 ile mücadele kapsamında Makine İkmal ve Bakım Kampüsünde kurulan aşı noktasında 2. doz aşılarını oldu. Salgının tamamen ortadan kalkması ve sağlıklı günlere ulaşmak için fedakarca çalışan tüm sağlık çalışanlarına teşekkür ederiz.” dedi.