444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

ASFALT SEZONU AÇILDI

29 Haziran 2018
ASFALT SEZONU AÇILDI

Belediyemiz, 2018 yılı asfalt sezonunu açtı. 2014’ten günümüze ilçe merkezinde 303.610 m2 yol ağını asfaltlayan Belediyemiz, yeni bir hizmet dönemine daha yoğun çalışma temposuyla girdi.

Belediyecilikte ilçemize altın çağını yaşatan, 2014’ten günümüze 303.610 m2 yol ağını asfaltlayan Belediyemiz, 2018 yılı asfalt sezonuna tempolu başladı. Daha modern ve kullanışlı yolları hemşehrilerimizin hizmetine sunmak için start veren Belediyemiz, Yeni Mahalle İslam Köy, Ulu Gazi, Buhar ve Serdar sokakta zemin iyileştirme ve çevre düzenlemesi sonrası asfalt çalışmalarına başladı. Yine Belediyemiz, Hacıhayta Mahallesi Şehit Hüseyin Kavaklı Caddesi, Park, Sazak, Durgun, Göl, Gediz, Tarlalar, Varol, Aras, İntepe ve Başak Sokak’ta asfalt hazırlıklarını sürdürüyor.

Daha modern ve yaşanabilir bir Suluova için hemşehrilerimize sözümüz var. Bu sözümüzü yerine getirmek için durmaksızın çalışıyoruz ifadelerini kullanan Belediye Başkanımız Fatih Üçok; “Altyapı çalışmalarını tamamladığımız sorumluluk alanımızdaki tüm yollarda asfalt çalışması gerçekleştireceğiz. Göreve başladığımız 2014’den günümüze kadar 303.610 m2 asfaltı hemşehrilerimizin hizmetine sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yapılan çalışmaların Hemşehrilerimize ve İlçemize hayırlı olmasını diliyor, Personel arkadaşlarımıza çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.” Dedi.