444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

”ANNELERİMİZ FEDAKARLIĞIN TİMSALİDİR”

09 Mayıs 2021
”ANNELERİMİZ FEDAKARLIĞIN TİMSALİDİR”

Belediye Başkanımız Fatih Üçok Anneler günü münasebeti ile bir mesaj yayımladı. Başkanımız mesajında annelerin fedakârlık timsali olduğunu vurguladı.

Toplumsal yaşam içerisinde sevgi ve merhamet duygularının en samimi en içten yaşatan kişilerin anneler olduğunu ifade eden Başkanımız Fatih Üçok mesajının devamında şu ifadeleri kullandı; ‘’ Karşılıksız sevmenin en güzel örneklerini veren annelerimiz, aynı zamanda geleceğimizin teminatı, milletimizin maddi varlığının güvencesi, birlik ve bütünlük içinde yaşayabilmemizin de en önemli manevi kaynaklarıdır. Cenneti annelerin ayakları altına sermiş bir medeniyetin mensupları olarak annelerimize bir ömür sevgi, saygı ve muhabbet borçluyuz.

Varlığıyla hayatımıza anlam katan, şefkat dolu yüreğiyle bizlere yol gösteren annelerimizin hakkı hiçbir şekilde ödenemez. Anne sevgisi, sevgilerin en büyüğü, en kıymetlisidir.

Bu duygu ve düşüncelerle başta aziz şehitlerimizin muhterem anneleri olmak üzere tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, sağlık, huzur ve mutluluklar diliyorum.” İfadelerini kullandı.