444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

ANKARA’DAN MÜJDELİ HABER

ANKARA’DAN MÜJDELİ HABER

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, yerel yönetimler istişare ve değerlendirme toplantısı için gittiği Ankara’dan müjdeyi verdi. “ Atıksu Arıtma Tesisi ve Yağmur Suyunu Toplama Projemiz “ hayırlı olsun.

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Ankara’da yapılacak olan Yerel yönetimler istişare ve değerlendirme toplantısı öncesi projelerin takibi için ziyaretlerde bulundu.

HAYIRLI OLSUN

Belediye Başkanımız Fatih üçok sosyal medya sayfasından yaptığı açıklamada; “ Atıksu Arıtma Tesisi ve Yağmur Suyunu Toplama Projemizin çalışmalarını yakından takip etmek ve bilgi almak üzere Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Avrupa Birliği Dış İlişkiler Genel Müdürü Avukat Aytaç Yüksel beye ve AB Yatırımlar Dairesi Başkanı İPA Direktörü İsmail Raci Bayer beye ziyarette bulunduk. IPA 2 programından hibe desteği ile yapılacak olan 16 milyon Avro değerindeki projemizin yeni yılın ilk aylarında ihaleye çıkacağı müjdesini almış olduk. Uzun zamandır titizlikle yürüttüğümüz maddi değeri yüksek bu Projemize destekleri için Bakanımıza Genel Müdürümüze ve Daire Başkanımıza emeği geçen tüm Bakanlık personeline teşekkür ediyorum. İlçemize hayırlı uğurlu olsun. “ dedi.