444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

AKŞEMSEDDİN CAMİİ İBADETE AÇILDI

03 Mayıs 2019
AKŞEMSEDDİN CAMİİ İBADETE AÇILDI

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Fatih Mahallesinde yapımı tamamlanan Akşemseddin Camii ve Kuran Kursu’nun açılış törenine katıldı.

Fatih Mahallesinde yapımı tamamlanan Akşemseddin Camii ve Kuran Kursu’nun açılış törenine katılan Belediye Başkanımız Fatih Üçok açılışta yaptığı konuşmada, bu mübarek Cuma günün de böyle güzel bir caminin açılışında bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, caminin İlçemize ve hemşehrilerimize hayırlı olmasını diledi.

Camilerimiz sadece namaz kılınan yerler değildir. Mahallelinin toplandığı, sorunların görüşüldüğü ve dini bilgilerin edinildiği yerlerdir diyerek konuşmalarına devam eden Belediye Başkanımız Fatih Üçok, “Şimdiden önümüzdeki hafta bugünden itibaren idrak edeceğimiz Ramazan ayını kutluyorum. Ramazan ayının İlçemize, Ülkemize ve tüm İslam Âlemine, barış getirmesini, huzur getirmesini, sağlık ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum. İnşallah hep birlikte nice Ramazanlar ve sonrasında idrak edeceğimiz bayramlarda buluşmak ümidiyle, hepinizi saygıyla, sevgiyle selamlıyorum.” Dedi.

Kur’an-ı kerim okunmasıyla başlayan açılış töreni, İl Müftüvekili İhsan Caner’in duasının ardından kurdele kesilmesiyle son buldu.