444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

96. YIL COŞKUSU

29 Ekim 2019
96. YIL COŞKUSU

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 96. yılı tüm yurtta olduğu gibi İlçemizde ’de coşkuyla kutlandı.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 96. yılı tüm yurtta olduğu gibi İlçemizde ’de coşkuyla kutlandı. İlçe Kaymakamımız Erdoğan Kanyılmaz’ın Kaymakamlık makamında tebrikleri kabul etmesiyle başlayan kutlamalar daha sonra Mahmut Demir Spor Salonunda devam etti. Programa Belediye Başkanımız Fatih Üçok’un yanı sıra İlçe Kaymakamımız Erdoğan Kanyılmaz, Jandarma Komutanı Halit Haşimoğlu, Gaziler, Siyasi parti temsilcileri, Kamu ve kuruluşların daire amirleri, öğretmen, öğrenciler ve çok sayıda hemşehrimiz katıldı.

Mahmut Demir Spor Salonunda devam eden kutlamalarda Belediye Başkanımız Fatih Üçok, İlçe Kaymakamımız Erdoğan Kanyılmaz ile birlikte hemşehrilerimizi selamlayarak Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 96. Yılı’nı tebrik etti. Saygı duruşunda bulunulup İstiklal Marşı okunmasının ardından İlçe Kaymakamımız Erdoğan Kanyılmaz, hemşehrilerimize hitaben günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptı.

Düzenlenen programa şiir dinletileri, halk oyunları, Mehmet Bilgili Ortaokulu ile Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin birlikte hazırlayarak sundukları çeşitli gösterileri bayram kutlamalarına coşku kattı.

Program; dereceye giren öğrencilere İlçe Kaymakamımız Erdoğan Kanyılmaz, Belediye Başkanımız Fatih Üçok ve Cumhuriyet Başsavcısı Oğuzhan Oğul’un ilçemiz okulları arasında düzenlenen resim, şiir ve kompozisyon yarışmalarda dereceye giren öğrencilere hediyelerini takdim etmesiyle devam etti.

Program geçiş töreni sonrasında çekilen hatıra fotoğraflarıyla son buldu.