444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

94. YIL COŞKUYLA KUTLANDI

29 Ekim 2017
94. YIL COŞKUYLA KUTLANDI

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 94. yılı tüm yurtta olduğu gibi İlçemizde ’de coşkuyla kutlandı.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 94. yılı tüm yurtta olduğu gibi İlçemizde ’de coşkuyla kutlandı. İlçe Kaymakamımız Vural Karagül’ün,’ Kaymakamlık makamında tebrikleri kabul etmesiyle başlayan kutlamalar daha sonra Mahmut Demir Spor Salonunda devam etti. Programa Belediye Başkanımız Fatih Üçok’un yanı sıra İlçe Kaymakamımız Vural Karagül, Jandarma Komutanı Cenk Alper Göksü, Başsavcı vekili Farhat Yücel , İlçe Emniyet Müdürü Murat Oflaz, Gaziler, Siyasi parti temsilcileri, Kamu ve kuruluşların daire amirleri, öğretmen, öğrenciler ve çok sayıda hemşehrimiz katıldı.

Mahmut Demir Spor Salonunda devam eden kutlamalarda Belediye Başkanımız Fatih Üçok, İlçe Kaymakamımız Vural Karagül ile birlikte hemşehrilerimizi selamlayarak Cumhuriyetimizin Kuruluşunun 94. Yılı’nı tebrik etti. Saygı duruşunda bulunulup İstiklal Marşı okunmasının ardından İlçe Kaymakamımız Vural Karagül, hemşehrilerimize hitaben günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptı.

Düzenlenen program şiir dinletileri, halk oyunları, Belediyemiz taekwondo takımının gösterileriyle birlikte, dereceye giren öğrencilere İlçe Kaymakamımız Vural Karagül, Belediye Başkanımız Fatih Üçok ve Başsavcı vekili Ferhat Yücel’in hediyeleri takdim etmesiyle devam etti.

Program geçiş töreni sonrasında çekilen hatıra fotoğraflarıyla son buldu.