444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

7 MAHALLEDE YENİLEME BAŞLADI

13 Şubat 2017
7 MAHALLEDE YENİLEME BAŞLADI

7 Mahallemizde Kadastro Yenileme Çalışmaları Başladı.

Belediye Başkanımız Fatih Üçok Amasya İl Kadastro Müdürü Erhan Uçakcıoğlu’nun katılımları ile 7 mahallemizde yapılacak olan kadastro yenileme işlemi öncesinde mahalle muhtarlarıyla bilgilendirme toplantısında bir araya geldi.

Eski Çeltek, Cevizdibi, Hacı Bayram, Hacı Hayta, Eymir, Orta ve Yeni Mahallelerde kadastro çalışmalarının başladığını ve Kadastro İl Müdürlüğü ile ortaklaşa devam ettiğini belirten Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Eski sistemle ölçülen parsellerin yoruma dayalı değerlendirilmesinin ötesinde santimetre hassasiyetinde ki sayısal değerlerine kavuşturulması işlemine başladıklarını ifade ederek, Hemşehrilerimizin ekiplerin çalışmaları sırasında mümkün olduğunca arazideki çalışmalara bizzat katılarak sınırlarını göstermelerini ve karşılaştıkları problemleri de müdürlüğümüze iletmelerini bekliyoruz” dedi.

Bireylül Kafe ve Restoran’da gerçekleşen programa Belediye Başkanımız Fatih Üçok’un yanı sıra Amasya İl Kadastro Müdürü Erhan Uçakcıoğlu, Belediye Başkan Yardımcılarımız İzzet Balcı, Adem Cılız, Kontrol Mühendisleri M. Cumhur Çelik, Bekir Arslan ve mahalle muhtarları katıldı.

Program bilgilendirme sonrası yemek ikramı ile son buldu.