444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

670 KONUT HEMŞEHRİLERİMİZE HAYIRLI OLSUN

19 Ekim 2018
670 KONUT HEMŞEHRİLERİMİZE HAYIRLI OLSUN

Belediyemiz ve Toplu Konut İdaresi (TOKİ) işbirliğinde Borsa Mahallemize inşa edilen 670 Konut’un anahtar teslim töreni gerçekleştirildi.

Belediyemiz ve Toplu Konut İdaresi (TOKİ) işbirliğinde Borsa Mahallemize inşa edilen 670 Konut’un anahtar teslim töreni gerçekleştirildi. Anahtar teslim törenine, Amasya Valimiz Dr. Osman Varol, Ak Parti Grup Başkanı Mehmet Naci Bostancı, Ak Parti Milletvekillerimiz Mustafa Levent Karahocagil ve Hasan Çilez, Amasya Üniversitesi Rektörü Metin Orbay, Ak Parti İl Başkanı Mehmet Ünek, İlçe Belediye Başkanları,Toki Finansman Dairesi Başkanı Ayhan Karaca, İl ve İlçe Protokolü, Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri, meclis üyeleri ve çok sayıda hemşehrilerimiz katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törenin açılış konuşmasını gerçekleştiren Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Yaklaşık 4 yıldır yoğun mesai harcadıklarını ve çalışmalarının karşılığını almanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, TOKİ ile güzel bir çalışmaya imza atıldığını vurgulayarak, “Tabii devlet büyüklerimizin katkısı çok büyük. Başta Cumhurbaşkanımız ve Milletvekillerimiz olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.TOKİ’den ev alan tüm hemşehrilerimize evlerinde sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir şekilde oturmalarını temenni ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Törende konuşmalarını gerçekleştiren Amasya Valimiz Dr. Osman Varol, Ak Parti Grup Başkanı Mehmet Naci Bostancı, Ak Parti Milletvekillerimiz Mustafa Levent Karahocagil ve Hasan Çilez, Toki Finansman Dairesi Başkanı Ayhan Karaca Toki evlerinin yapımında emeği geçenlere teşekkür ederek hak sahiplerine hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundular.

Tören Amasya Valimiz Dr. Osman Varol, Ak Parti Grup Başkanı Mehmet Naci Bostancı, Ak Parti Milletvekillerimiz Mustafa Levent Karahocagil ve Hasan Çilez, Amasya Üniversitesi Rektörü Metin Orbay, Belediye Başkanımız Fatih Üçok, Toki Finansman Dairesi Başkanı Ayhan Karaca Toki’den ev alan Hemşehrilerimiz, Ahmet Sevinç, Erkan Semiz, Abdullah Duman, Halim Karaman ve Süreyya Demir’e anahtarlarını teslimi ile devam etti.

Tören İl ve İlçe Protokolünün yine Toki nezdinde yapımı tamamlanan Şehzade Camii’nin ibadete açılmasıyla son buldu.