444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

64. PANCAR ALIM KAMPANYASI HAYIRLI OLSUN

11 Eylül 2017
64. PANCAR ALIM KAMPANYASI HAYIRLI OLSUN

Belediye Başkanımız Sayın Fatih ÜÇOK 64. pancar alım kampanyası açılış törenine katıldı

Başkanımız Fatih Üçok Amasya Şeker Fabrikası A.Ş. 64. Pancar Alım Kampanyası Açılış Törenine katıldı.

Törene Valimiz Dr. Osman Varol’un yanı sıra Ak Parti Amasya Milletvekilimiz Naci Bostancı, CHP Amasya Milletvekili Mustafa Tuncer, İlçe Kaymakamımız Vural Karagül, Suluova Belediye Başkanımız Fatih Üçok, il ve ilçe protokolü, pancar ekicileri ve çok sayıda hemşehrimiz katıldı.

Törende konuşma yapan Başkanımız Fatih Üçok; Şeker fabrikamız kurulduğu günden bugüne İlçemizin gelişmesine, sanayileşmesine ve tarımın modernleşmesine önemli katkıları olmuştur, hiç şüphesiz bundan sonra da olacaktır. Buna şehircilik açısından baktığımız zaman iki yıl öncesinde şeker fabrikası ile yaptığımız önemli bir çalışmayla şehrin sosyal hayatına da büyük bir zenginlik ve renk kattığımızı düşünüyorum. Buradan bir kez daha şehir için fedakârlık yapan şehrin sosyal alanlarına katkı sağlayan şeker yönetimi ve ailesine şükranlarımı sunuyorum. İnşallah Çiftçi kardeşlerimizin hasadı bol olur temennisi ile tüm Şeker çalışanlarına ve üreticilerine kazasız belasız bir sezon dileyerek hepinize hürmetlerimi sunuyorum. Sağolun varolun.” Dedi.

Yapılan konuşmaları ardından 64. Pancar alım kampanya döneminde fabrikaya pancarını ilk getiren 10 çiftçiye Belediye Başkanımız Fatih Üçok ve protokol tarafından çeşitli hediyeler verildi.
Daha sonra kurban kesilip dualar edilmesinin ardından 64. Pancar alım kampanyası resmen başlamış oldu.