444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

3. ETABIN ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

08 Ağustos 2023
3. ETABIN ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Hemşehrilerimize nefes aldıran ve hayat kalitesini artıran yeşil yaşam alanlarına bir yenisini daha ekleniyor. Her mevsim güçlü bir peyzaj dokusu sunacak olan Millet Bahçemizin 3. etabı sosyal donatı alanlarıyla ziyaretçileri ağırlayacak.

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, hemşehrilerimize nefes aldıran ve hayat kalitesini artıran yeşil yaşam alanlarına bir yenisini daha ekliyor. 25 bin metrekare alana yapılacak Millet Bahçesi, şehrin ortasında bölgenin çehresini değiştirecek yeşil bir kuşak oluşturacak. Her mevsim güçlü bir peyzaj dokusu sunacak olan Millet Bahçesi sosyal donatı alanlarıyla ziyaretçileri ağırlayacak.

Her yaşa hitap edecek özelliklere sahip bir projeyi ilçe halkının hizmetine sunmak için gün saydıklarını ifade eden Belediye Başkanı Fatih Üçok, “Suluova için en iyisi neyse, onu yapmaya devam inşallah. Lokanta binası, çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmalarının yapıldığı Millet Bahçemizin 3. Etabını hemşehrilerimizin hizmetine sunmak için sabırsızlanıyoruz. Daha yaşanılabilir #Suluova için #DurmakYokÇalışmayaDevam” dedi.