444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

2022 ASFALT SEZONU AÇILDI

10 Haziran 2022
2022 ASFALT SEZONU AÇILDI

 

Belediyemiz, 2022 yılı asfalt sezonunu açtı. 2014’ten günümüze ilçemize altın çağını yaşatan Belediyemiz, yeni bir hizmet dönemine daha yoğun çalışma temposuyla girdi.

2014’ten günümüze ilçemize altın çağını yaşatan Belediyemiz, 2022 yılı asfalt sezonuna tempolu başladı. Daha modern ve kullanışlı yolları hemşehrilerimizin hizmetine sunmak için start veren Belediyemiz, Yeni Mahalle Şehit Metehan Atmaca Caddesinde zemin iyileştirme ve çevre düzenlemesi sonrası asfalt ve kaldırım çalışmalarına başladı. Yine Belediyemiz, Bağlar, Millet, Bankalar, Aziziye ve Beyazıt Caddelerimizde asfalt hazırlıklarını sürdürüyor.

“Daha modern ve yaşanabilir bir Suluova için hemşehrilerimize sözümüz var. Bu sözümüzü yerine getirmek için durmaksızın çalışıyoruz” ifadelerini kullanan Belediye Başkanımız Fatih Üçok; “Bugün itibariyle “Bismillah” diyerek Şehidimizin adını taşıyan Şehit Metehan Atmaca Caddemizde 2022 yılının asfalt sezonunu açtık. Şehidimizin adına yakışır bir cadde olması için gayret gösteren ve emeklerini esirgemeyen değerli mesai arkadaşlarıma tatlı ikram ederek, kolaylıklar diledik. Altyapı çalışmalarını tamamladığımız sorumluluk alanımızdaki tüm yollarda asfalt çalışması gerçekleştireceğiz. Yapılan çalışmaların Hemşehrilerimize ve İlçemize hayırlı olmasını diliyor, Personel arkadaşlarıma çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.” Dedi.