444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN GÜREŞECEKLER

12 Temmuz 2017
15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ İÇİN GÜREŞECEKLER

Suluova Belediyespor Kulübü Güreşçileri 656. Tarihi Kırkpınar Güreşleri öncesinde Belediye Başkanımız Fatih ÜÇOK’a ziyarette bulundular.

Suluova Belediyespor Kulübü güreşçileri Spor İlçe Müdürü A. Kadir Saraç, Hamdi Tuncer ve Yasin Şahin Tarihi Kırkpınar Güreşleri yolculuğu öncesinde Belediye Başkanımız Fatih ÜÇOK’a ziyarette bulunarak destekleri için teşekkür ettiler.

Bu sezonda Suluova Belediyespor Kulübü olarak 15 Temmuz Şehitleri anısına güreşeceklerini belirten Spor İlçe Müdürü A. Kadir Saraç; “ Bu sezonda kulüpçe 15 Temmuz Şehitlerimiz için güreşeceğiz. Ekip olarak müsabakalara çok iyi hazırlanıyoruz. Başkanımızın bizlere güveni ve desteğiyle şehrimize daha nice madalyalarla döneceğimize inanıyoruz. Gittiğimiz her yerde başkanımızın spor alanındaki çalışmalarının övgü ile bahsediliyor olmasının da ayrı bir gururunu yaşıyoruz. Başkanımıza ata sporumuz olan güreşi yaşatmaya devam ettirdiği için, bizlere verdiği destekten dolayı çok teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Güreşçilerin elde ettiği başarılardan doları mutlu ve gururlu olduğunu belirten Başkanımız Fatih ÜÇOK, “Sizlerle ne kadar övünsek az. Bugüne dek hep gururumuz oldunuz. Kırkpınar güreşleri öncesinde katılmış olduğunuz müsabakalardan derecelerle ve madalyalarla dönmüş olmanız bizlere bu haklı gururu yaşatıyor. Sizlerin bu başarıyı Kırkpınar’da da göstereceğinize eminim. Elde ettiğiniz başarılara bir yenisini daha eklemek sizlerin elinde. Bu ışık sizlerde var. Bizler de Suluova Belediyesi olarak her zaman sizin yanınızdayız ve yanınızda olmaya devam edeceğiz. Hepinizi tekrar tebrik ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

Başaltında Spor İlçe Müdürü A. Kadir Saraç, Küçük, Büyük boyda Antrenör Hamdi Tuncer ve Büyük, Orta, Küçük boyda güreşecek olan Yasin Şahin Belediye Başkanımız Fatih ÜÇOK’a Kırkpınar güreşlerinde başarı sözü verdi.