444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

1300 METRELİK YOLDA ASFALT ÇALIŞMALARI BAŞLADI

18 Kasım 2022
1300 METRELİK YOLDA ASFALT ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Üniversite kavşağından tren garına kadar olan 1300 metrelik yolda çalışmaları başladı.

“Asfaltsız yol kalmayıncaya kadar çalışmalara devam, şu ana kadar 50 kilometre sıcak asfalt yaptık”

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, “ İlçede yolların konforunun artırılması, vatandaşların güvenli ulaşım imkânına kavuşması amacıyla çalışmalarımız sürüyor. Asfaltsız yol kalmayıncaya kadar çalışmalara devam, şu ana kadar 50 kilometre sıcak asfalt yaptık” dedi.

Çalışmaların devam ettiği bölgede açıklamalarda bulunan Başkanımız Fatih Üçok, “Ekiplerimiz Üniversite kavşağından tren garına kadar olan 1300 metrelik yolda çalışmalarına başladı. Bu yolda aynı zamanda bisiklet yolu da olacak. Burada ilk defa mix malzemeyi taşı da finişer ile serdik. Asfalt kalitemizi de bir tık yükseltmiş olduk. Üniversite kavşağımızdan tren garına kadar Atatürk Bulvarına alternatif kesintisiz bir bulvar oluşturuyoruz. Bu çalışmamızı da tamamladığımızda toplamda 50 kilometrelik asfaltı hemşehrilerimize sunmuş olacağız.” diye konuştu.

Bahar aylarında da devam edecek çalışmalar ile Suluova’daki sıcak asfalt talebinin de büyük ölçüde karşılanacağını belirten Başkanımız Fatih Üçok ekiplere tatlı ikramında bulunarak emekleri için teşekkür etti.