444 76 79
tr
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

SAĞLIK ÇALIŞANLARI YEMEKTE BULUŞTU

07 Mayıs 2018
SAĞLIK ÇALIŞANLARI YEMEKTE BULUŞTU

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, İlçemizde görev yapan Doktor ve Sağlık çalışanlarıyla yemekli programda bir araya geldi.

Belediye Başkanımız Fatih Üçok, İlçemizde hizmet veren Sağlık Personelleriyle yemekli programda bir araya geldi. Royal Düğün Salonu’nda düzenlenen yemek programına Belediye Başkanımız Fatih ÜÇOK, Suluova Devlet Hastanesi Müdürü Sinan Yağlıoğlu, Devlet Hastanesi Baş Hekimvekili Gülay Yetkin,  Devlet Hastanesi Doktorları ve çok sayıda Sağlık çalışanları katıldı.

Yemek öncesinde konuşmalarını gerçekleştiren Suluova Devlet Hastanesi Müdürü Sinan Yağlıoğlu ve Devlet Hastanesi Baş Hekimvekili Gülay Yetkin böyle bir organizasyona katkı sağlayarak kendilerini bir araya getiren Belediye Başkanımız Fatih Üçok’a teşekkür etti.

Sağlık çalışanlarıyla bir araya gelmekten büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Belediye Başkanımız Fatih Üçok ise, tüm sağlık çalışanlarına sağlıklı uzun ömürler diledi.

Sağlık Çalışanlarına her zaman kendilerine iyimser ayrımcılık uyguladıklarını ifade eden Belediye Başkanımız Fatih Üçok, kendisinin de bir dönem sağlık bakanlığında görev yaptığını belirterek; “sağlık çalışanlarıyla birlikte görev yaptığım için sizlerin ne kadar özverili hizmet verdiğinizi biliyorum. Sağlık hizmeti sıradan bir hizmet değil. İyi koşullarda ve en iyi şekilde verilmesi gerekir. Bu bağlamda yeni hizmete giren modern hastane binamıza taşınan sağlık çalışanlarımız çok daha iyi şartlarda ve teknolojik ekipmanlarla sağlık hizmeti veriyor. Bizlerde bundan ziyadesiyle memnun oluyoruz. Yaptığınız iş insanı yaşatmak ve yaşam standardını yükseltmektir. Bu manada da çok önemli bir hizmeti yerine getiriyorsunuz. Bu programın düzenlenmesi için sayın hastane yetkililerimiz bize sponsor olmamızı talep ettiler. Bizde memnuniyetle kabul ederiz dedim. Çünkü meslek hayatımın önemli bir bölümünü geçirdiğim siz sağlık çalışanlarımızla bu vesile ile bir araya gelmekten büyük memnuniyet duydum. Hastane yetkililerimize bu fırsatı bize verdiği için teşekkür ederim. Katılımlarınız içinde sizlere teşekkür ederim” dedi.

Konuşmaların ardından, başarılı hizmetleri dolayısıyla Hastane Evde Sağlık Bakım Hizmetleri Birimi adına, Birim Doktoru Dr. Recep Semiz’e Belediye Başkanımız Fatih Üçok tarafından plaket ve hediye takdim edilerek emekleri ev özverili hizmetleri dolayısıyla teşekkür etti. Ayrıca emekli olan Hastane çalışanlarından Emekli Ebe Ayşe Oğraş, Nuriye Şimşek, Ziya Şimşek, Feytullah Karaköse, Abdulkadir Başar, İsmail Semiz ile vefat eden sağlık çalışanı Recep Kaba’nın eşi Endegül Kaba’ya plaket ve hediyeler verildi.” Dedi.

Program, ikram ve eğlencelerin ardından sona erdi.